دو سال بعد:

خداحافظی تلخ: والا ما که از همان دوران کودکی ماکارونی را با بانو "سویا" می‌زدیم و زورمان به خرید بانو "گوشت چرخ کرده" نمی‌رسید. از کل ماکارونی دلمان به ته‌دیگش خوش بود که آن هم با گرانی ماکارونی، به تاریخ پیوست. (به قول خواجه امیری، خداحافظ ای شعر شب‌های روشن)، بخت بد، رابطه‌یمان با بانو "سویا" هم به هم خورده، از وقتی فهمیدیم ایشان هم تراریخته تشریف دارند. الان باید ماکارونی را خشک خشک لوله بفرماییم در حلقمان. با بزاق دهان قورت دهیم. اگر که گندم آن هم تراریخته نشود!

دو ماه بعد:

دولت نخبه و یکی یک دونه: بعد از خود تحریمی خفن "پرزیدنت" جناب "" در نفروختن چیزی که خریدنش چند روز پیش توسط "ینگه دنیا" تحریم شده بود، انتظار می‌رود تا وزیر نفت بیان دارند: "نفت نمی‌خرید که نمی‌خرید، اصلا نمی‌فروشیم. نه گاز، نه نفت، نه محصولات جانبی آن‌ها را، والا با این نون‌هاشون!"

دو هفته بعد:

شیوه درست اصلاح قیمت‌ها: سخن گوی قوه‌ی قضاییه: از این به بعد ببینم در تارنمایی اینترنتی، قیمت محصول درج شود، صاحب آن تارنما را به دستان مقتدر مادر اژدها در سریال "Game of thrones" خواهیم سپارد، بعدش اگه زنده بود تشریف می‌برند اتاق مادر فولاد زره، (به قول مهران مدیری، مادر جان)

دو روز بعد:

کلید اصلی حل مشکلات: خوشبختانه تحریم‌ها هیچ اثری نداشته و نخواهند داشت، هـــــــــــــــــــیچ، بلند بگو، هـــــــــــــــــــــــیچ!

---

1- ایشون هستند، بچه‌ها، ته‌دیگ، ته‌دیگ بچه‌ها

2- ایشون هم ننه اژدها هستند که مطمئن هستم سیخ داغ از چشماش به زودی خواد زد بیرون!

3- ایشون هم که مادر فولاد زره هستند، مــــــادرجـــــــــــان

4- بابت فوت خواننده خوب کشورمان، بهنام صفوی تسلیت عرض می‌نمایم. خدایمان همگی ما را بیامرزد.

آخرین تیکه ی این جورچینی ای کرفس

دل من داند و من دانم و دل داند و من

آبروی نظام آبروی ماست و دوغ و نوشابه

هم ,مادر ,بانو ,ایشون ,ماکارونی ,سویا ,بانو سویا ,ماکارونی را ,ایشون هم ,هم تراریخته ,با بانو

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سایت بورسی سیگنال تک فایل های علمی کتوم katum مدرن دکور فرش کاشان | کارخانه صنایع فرش کاشان | خرید فرش ماشینی | قیمت فرش ماشینی دبیرستان دخترانه پردیس اهواز پوشش سیستم مدیریت دارایی جوکستان New_faradars